Odzyskaj spokój w relacji z jedzeniem

- bez restrykcji i poczucia winy.

W ZdrowoZbalansowanej pomagam odbudować spokojną, zdrową relację z jedzeniem - bez zakazów, bez wyrzutów sumienia i bez efektu jo-jo.


Pracujemy razem nad trwałą zmianą: taką, która daje lekkość, poczucie kontroli i zaufanie do własnego ciała.


Bo jedzenie nie ma być wrogiem.

Ma być wsparciem.

Rozpoznajesz siebie w którymś z tych zdań?

  • Jesz, kiedy jesteś zmęczona, zestresowana albo po prostu znudzona – i potem żałujesz.

  • Zdarzają Ci się napady jedzenia, restrykcje albo kompensacje – i czujesz, że to się kręci w kółko.

  • Nie lubisz swojego ciała, ciągle się porównujesz i masz wrażenie, że inni wyglądają lepiej.

  • Unikasz zdjęć, wyjść, a nawet lekarza – bo wstyd związany z jedzeniem lub wagą jest za duży.

  • Lekarz powiedział Ci, że masz nadwagę, niedowagę, insulinooporność, Hashimoto lub cukrzycę typu 2 i nie wiesz, jak jeść.

  • Masz chorobę skóry (trądzik, łuszczycę, AZS) i słyszałaś, że dieta może pomóc.

  • Jesteś w trakcie leczenia onkologicznego lub po nim i potrzebujesz wsparcia żywieniowego.